Laisvalaikis
jura2

Laisvalaikis Beluga - Šventoji

saslykine-sentoji

Laisvalaikis pas mus

Norite, kad Jūs, Jūsų tėvai ar vaikai nenuobodžiautų ir gerai leistų laiką? Mes esame įsitikinę, kad galėsime Jums tai išpildyti. Poilsio komplekso, "Beluga" teritorija padalinta į kelias zonas: žaidimų, poilsio ir griliaus. Žaidimų zonoje mažieji mūsų lankytojai galės žaisti lauko žaidimų aikštelėje arba vaikams skirtoje palapinėje, kur vakare taipogi bus rodomi filmukai. Didesnieji vaikai galės spardyti kamuolį, žaisti badmintontą arba tiesiog šėlti gretimai esančiame miške.

Poilsio zonoje suaugusiems suteikiama galimybė atsipalaiduoti ir tuo pačiu prižiurėti savo vaikus. Griliaus zonoje pastatyti stalai, suolai bei grilinimo įrenginiai leis čirškinti kepsnius ir maloniai leisti laiką savųjų apsuptyje. Taip pat Jūs galėsite išsinuomoti laisvalaikio ir sporto atributiką arba nemokamai naudotis stalo žaidimų rinkiniais. Mūsų siūloma trumpalaikė vaikų priežiūros paslauga suteiks Jums dar daugiau galimybių turiningai praleisti atostogas.

 

dviraciai-sventoji

Laisvalaikis Šventojoje ir aplinkui

Savo plačiais, auksiniais paplūdimiais bei besidriekiančiais pušynais Šventoji jau nuo seno vilioja šeimas ir turiningo poilsio mėgėjus. Gerai išvystyta poilsio paslaugų ir pramogų infrastruktūra kasmet pritraukia gausybę poilsiautojų iš įvairiausių šalių.

Daugybė restoranų ir kavinių pasiūlys Jums išbandyti skaniausius lietuviškus bei tarptautinius patiekalus, o vakarais vilios įvairiais renginiais – vaikų programomis, gyvos muzikos vakarais bei šokiais.

Aktyvaus poilsio mėgėjai taip pat atras įvairiausias galimybes laisvalaikio praleidimui. Jūros paplūdimyje Jus galėsite išbandyti vandens motociklus, dviračius bei valtis, o Šventosios upe plaukioti baidarėmis arba mėgautis žvejyba. Paplūdimiuose esančios tinklinio vietos suteiks suaugusiems galimybę pasportuoti, o vaikų žaidimų aikštelės mažiesiems išsidūkti. Mėgstantiems dviračių pramogas rekomenduojame išbandyti nuostabų, pušynų apsuptą dviračių taką, besidriekiantį pajūrio pakrante nuo Šventosios iki Palangos. Važiuojant Latvijos kryptimi, Jūs galėsite mėgautis ramybe ir nepaprasto grožio paplūdimiais.

Šventosios miestelio ribų Jūs taipogi atrasite papildomas aktyvaus ir kultūrinio laisvalaikio pramogas, kaip muziejus, istorines vietas, parkus, žirgynus, baseinus, kaimo turizmo sodybas su pirtimis, šeimų pramogų centrus, lauko teniso kortus ir tt. Vos 12 km nutolusi Palanga, arba už 40 km esanti Klaipėda suteiks Jums papildomas turiningo laisvalaikio galimybes.

Mes Facebook'e

Viešbutis Lagūna - Šventoji

Viesbutis-Laguna-Sventoji

 

Kaina: 30-120 EUR
didelis kambarių pasirinkimas

Prašome taip pat apsilankyti mūsų puslapyje laguna.lt ir susipažinti su kitu mūsų poilsio kompleksu "Lagūna-Šventoji". Čia Jūsų laukia puikios gražiausioje Šventosios kurorto vietoje – tarp jūros, uosto ir pušynėlio. Skaityti toliau >>

Poilsinė "Meridia" - Šventoji

Meridia-Sventoji-Miegamasis-tab

 

Kaina: 30-120 EUR
tik 100 metrų iki jūros

Prašome taip pat apsilankyti mūsų puslapyje meridia.lt ir susipažinti su kitu mūsų poilsio kompleksu "Meridia". Čia Jūsų laukia nauji, šeimyniniai apartamentai, su pilna virtuve ir visais patogumais. Skaityti toliau >>